Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії:
Бренди:

Вид товару: Властивості:
Акції
Ціна: 448 920 грн 831 780 грн
HL 08
Ціна: 1 171 780 грн 2 030 000 грн
59.744.67.09
Ціна: 16 563 грн 29 850 грн
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Годинникові ремінці

Сортування:

Ремінець на годинник Alpina, Alpina, Годинникові ремінці
ремінець на годинник Corum, Corum, Годинникові ремінці
ремінець на годинник Frederique-Constant, Frederique Constant
Ремінець на годинник Breguet
Ремінець на годинник Blancpain
Ремінець на годинник Louis Erard
Ремінець на годинник Aquanautic
Ремінець на годинник Balmain
Ремінець на годинник Maurice Lacroix
Ремінець на годинник Girard-Perregaux
Ремінець на годинник JEANRICHARD
Ремінець на годинник Gucci
Ремінець на годинник de GRISOGONO
Ремінець на годинник Technomarine
Ремінець на годинник Concord
Ремінець на годинник Chronoswiss
Ремінець на годинник Davidoff
Ремінець на годинник Jean-Mairet&Gillman
Ремінець на годинник Zenith

Ремінець це один з основних елементів, що створює Вашому годиннику належний образ. І так само один із вразливих елементів, який може занапастити Ваш годинник, якщо не надавати йому належної поваги. Не своєчасна заміна ремінця при зносі, використання ремінця виготовленого з неякісних матеріалів або не приділення належної уваги до зовнішнього вигляду годинникового ремінця може призвести до втрати Вашого годинника, як у прямому, так і переносному сенсі.

Зовнішній вигляд, та краса, розкіш і перевага властива швейцарським годинникам преміумкласу, і якою ми так любимо захоплюватися, може бути в мить зіпсована, використовуй ми годинникові ремінці не належної якості, кольору, фактури, тиснення, матеріалу або поганого зовнішнього вигляду.

Тому не варто забувати засноване і головне правило, що добрий годинниковий ремінець гарного зовнішнього вигляду завжди буде підкреслювати та звеличувати ту розкіш і той високий образ, який притаманний Вашому годиннику.

Так само не слід забувати про практичність. Оскільки не менш прихованою загрозою, викликаною несвоєчасною заміною годинникового ременя або використанням неякісного ремінця, може стати не тільки втрата зовнішнього вигляду годинника, а й втрата самого годинника. Втрата годинника шляхом обриву зношеного ремінця. За цим друге правило, своєчасна заміна ремінця дозволить зберегти не тільки гідний вигляд Вашого годинника, а й сам годинник в цілості.

І третє правило, яке можна адресувати не тільки до годинникових ремінців, але до всіх годинників в цілому. Пам'ятайте, що Ваш годинник досить крихкий предмет, бажання провести хоч якісь профілактичні дії з ними (банальна заміна ремінця) без залучення кваліфікованих годинникових майстрів може призвести до серйозних несправностей Вашого годинника. Інакше кажучи, виявите до свого годинника належну повагу та користуйтеся послугами лише сертифікованих сервісних центрів з ремонту годинників. Це дозволить зберегти працездатність годинника на довгі роки.

Звернувшись до нашого інтернет-магазину Vallee-du-Luxe, Ви з легкістю зможете купити оригінальні ремінці для швейцарських годинників. А також отримати кваліфіковану допомогу у підборі ремінця та наступної установки ременя на годинник.