Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії:

Бренди:


Акції
65118-11-S88-AAED
Ціна:
171 000 грн 316 840 грн
60119-52-70A-AA6D
Ціна:
207 000 грн 383 540 грн
65118-11-10A-AA6D
Ціна:
160 200 грн 296 830 грн

Ремонт швейцарських годинників | Сервісний центр швейцарських годинників

Сервісний центр з ремонту та обслуговування швейцарських годинників у Києві та Україні.

Швейцарський годинник дуже крихкий і складний по конструкції. Маючи невеликі розміри і володіючи навіть у найпростіших комплектаціях не простим у виконанні механізмом, годинник вимагає особливої уваги та дбайливого ставлення до них. Особливо якщо мова стосується оригінального швейцарського годинника і годинника з усілякими механічними ускладненнями. Тому не ігноруйте основних правил експлуатації Вашого годинника і у разі виникнення необхідності проведення ремонтних робіт (навіть найдрібніших, таких як заміна батарейки в годиннику) користуйтеся послугами спеціалізованих сервісних центрів в арсеналі яких знаходяться фахівці, які мають необхідний досвід робіт і спеціальне обладнання, що дозволяє проводити повноцінний ремонт швейцарських годинників.

У нашому сервісному центрі працює кваліфіковані годинникові майстри, які пройшли навчання на провідних годинникових мануфактурах Швейцарії і здатні здійснювати ремонт практично будь-якої складності та практично будь-якого годинника.

Наявні знання та навички дозволяють проводити ремонт швейцарських годинників різного рівня складності таких як: хронограф, повний календар, вічний календар, годинник регулятор, годинник з функцією GMT, годинник з турбійоном.

Наш сервісний центр обладнаний за правилами та стандартами швейцарської годинної індустрії. У роботі використовуються найсучасніше обладнання та інструменти таких компаній як BECO, Witschi та HOROTEC, якісні масла від швейцарського виробника Moebius та оригінальні годинникові деталі та комплектуючі.

Отримана кваліфікація та досвід наших годинникових майстрів дозволяє проводити ремонт швейцарських годинників найвідоміших і найвидатніших годинникових марок, таких як Breguet, Girard-Perregaux, Audemars Piguet, Louis Erard, Breitling, Longines, Maurice Lacroix та багатьох інших годинникових марок.

Наші годинникові майстри спеціалізуються на ремонтах усіх видів, починаючи від дрібного ремонту з усунення найпростіших неполадок до проведення комплексних ремонтних робіт.

Короткий перелік виконуваних робіт:

Заміна батарейки
Заміна ремінця годинника
Ремонт, полірування корпусу годинника/ браслета;
Вкорочування/ збільшення браслета годинника
Заміна скла у годиннику
Перевірка та відновлення герметичності годинника
Регулювання точності ходу годинника
Репасаж (повне чищення механізму)
Ремонт або заміна пошкоджених деталей механізму
Консультація з правил експлуатації годинника

Сервісний центр м. Киев вул.Пирогова 2
тел. +38 (044)235-85-45

  • Залишіть заявку (коротко описав проблему)
  • Після подання заявки, Вам буде надіслано SMS-повідомлення з Вашим особистим кодом реєстрації
  • Під час відвідування сервісного центру Ви пред'являєте отриманий код реєстрації та бонусом отримуєте послугу «перевірка герметичності годинника»