Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії: Бренди:
Акції
HL 08
Ціна: 1 171 780 грн 2 030 000 грн
59.744.67.09
Ціна: 16 563 грн 29 850 грн
50016-01-5185-00
Ціна: 160 200 грн 296 830 грн

Годинники Frederique Constant (Фредерік Констант)

Діапазон ціни від 0 до 367 500 грн.
Сортування:

Швейцарський годинник Frederique Constant.

Годинникова компанія Frederique Constant, попри те, що і є молодою компанією, можна сміливо сказати одна із популярних та бажаних годинникових марок на сьогодні. І це невипадково. Спираючись на правило виробництва хороших і якісних годинників за доступною ціною, або як люблять говорити самі «константівці» виробництво «доступної розкоші», принесло годинниковій компанії Frederique Constant великий успіх за такий малий термін.

Компанія бере свій початок лише з 1988 року. Подружжя Пітер та Алетта Стас вирішили заснувати годинниковий бренд у місті Женева. Назва нової годинникової компанії була створена з імен предків подружжя Стас. Це Фредерік Шрайнер (1881-1969 рр.) предок Алетти Стас і Констант Стас (1880-1967 рр.) предок Пітера Стаса. Слід згадати ще той факт, що Констант Стас (один із предків, на честь якого було названо компанію) у 1904 році заснував успішну компанію з виробництва циферблатів для наручного годинника. Так що можна сказати, що бажання подружжя Стас виробляти у світ наручний годинник було абсолютно законним, і десь мало характер данини поваги предкам.

Але все-таки основною ідеєю при створенні компанії Frederique Constant стало бажання виробляти та випускати наручний годинник, що має гарну якість, що володіє цікавим зовнішнім виглядом, наділені всіма елементами розкоші, і найголовніше бути доступними за ціною. Одне з гасел компанії Фредерік Констант так і звучить «Доступна Розкіш». Майстри компанії Frederique Constant завжди дбайливо шанують і дотримуються основних традицій, закладених швейцарськими годинниками багато століть тому, тому це ще один факт, що пояснює велике бажання купити годинник Фредерік Констант.

Годинник Frederique Constant – «доступна розкіш».

Підсумком всього цього, безумовно, стала ціла низка моделей годинників, що вийшли у світ і завоювали популярність за всіма вище викладеними критеріями. Тому протягом усього, хоч і не довгого поки, шляху швейцарський годинник Фредерік Констант наділений розкішним зовнішнім виглядом, цікавими образами, індивідуальністю, а найголовніше високим рівнем виконання.

У колекціях годинників Frederique Constant> можна купити як класичний чоловічий годинник, так і класичний жіночий годинник.

Frederique Constant - годинник класичної форми.

При всьому тому, що компанія дотримується традиції швейцарської годинної індустрії у створенні своїх моделей годинників. бажання робити щось більше включає новаторські механізми у виробництві нових моделей. І не просто нових, а моделей годинників, що відповідають тенденціям і віянням сучасності. Яскравий приклад цього нещодавня колекція годинника Horological Smart Watches.

Horological Smartwatches Frederique Constant – Розумний годинник (Смарт Вотч) у класичному стилі.

Годинник Horological Smartwatches це не що інше, як об'єднання сучасних технологій та традиційних класичних форм. Іншими словами годинник нового покоління Смарт Вотч (Smart Watch, Розумний Годинник) виконані в класичному стилі. І виконані дуже вдало.

Звернувшись до нашого інтернет-магазину Ви зможете купити годинник Smart Watch Frederique Constant колекції "Horological Smart watches" на основі кварцового механізму та технології MotionX®. А також зможете купити оригінальний годинник Фредерік Констант будь-якої іншої колекції цього бренду.

Ми є офіційними представниками бренду Frederique Constant в Україні. Відповідно купуючи годинник у нашому інтернет-магазині Vallee-du-Luxe Ви отримуєте офіційну гарантію 2 роки, хорошу вартість на годинник, а також повну гарантійну і пост гарантійну підтримку на куплений товар.