Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії: Бренди:
Акції
HL 08
Ціна: 1 171 780 грн 2 030 000 грн
59.744.67.09
Ціна: 16 563 грн 29 850 грн
50016-01-5185-00
Ціна: 160 200 грн 296 830 грн

Годинники Louis Erard | годинники Луї Ерар

Діапазон ціни від 0 до 307 340 грн.
Сортування:

Швейцарський годинник Louis Erard (Луї Ерар) в Україні.

Вдале поєднання якості, ціни та красивого зовнішнього вигляду ось основні характеристики швейцарського бренду Louis Erard. За всієї своєї вишуканості та статусу ціна на оригінальний швейцарський годинник Louis Erard в Україні досить невелика.

З першого погляду на елементи годинника можна відчути їхню красу, потужну харизму і відчути той факт, що це елітні наручні швейцарські годинники Louis Erard. Однозначно швейцарський годинник Луї Ерар завжди буде гарним, незабутнім і дорогим подарунком, як для коханої людини, так і для самої себе.

Оригінальний швейцарський годинник Louis Erard (Луї Ерар) – це статус і невисока ціна.

Ім'я годинника з'явилося 1931 року у Швейцарії. Louis Erard (Луї Ерар) годинник з великим досвідом і розумінням справи відкрив власну мануфактуру з виробництва годинників. На той момент швейцарський годинник, який мав гарну якість, надійність і приналежність, як наслідок, до елітного статусу був дуже дорогим. Розуміючи зсередини роботу годинникових майстерень Louis Erard (Луї Ерар), вивів собі спосіб як уникнути подорожчання годинника без втрати якості та вишуканості. Використавши ці напрацювання він створив свою мануфактуру, яка почала випускати годинник з гідним преміумкласу зовнішнім виглядом, надійним та якісним механізмом, і при цьому володіють не високою вартістю. Саме так і з'явився годинниковий бренд Louis Erard, в основі якого стояла ідея випуску годинника надійного, красивого і досить не дорогого. Ця концепція дозволила Луї Ерару здійснювати відмінні продажі далекого 1931 року. І ця концепція залишається основною для даного бренду і на сьогодні. Якісні, цікаві на вигляд і недорогі як для рівня преміум годинник, саме таким і є годинник Louis Erard.

Годинник Louis Erard - це швейцарський годинник преміумкласу з відміткою Swiss made (Свіз Мейд), а відповідно виконаний за всіма стандартами швейцарської годинної справи з використанням ручної праці, новаторських винаходів, якісних механізмів і матеріалів, і при цьому, ще раз зазначимо, вартість годинника Louis Erard досить невелика.

Годинник Louis Erard (Луї Ерар) – підкорив своєю оригінальністю багатьох в Україні

Продаж швейцарського годинника Louis Erard спрямований як на чоловічу, так і на жіночу аудиторію. У колекціях бренду Louis Erard можна знайти як виразний і стриманий чоловічий годинник, так і витончений і помітний жіночий годинник. Також присутні золоті годинники та годинники з діамантами.

Сьогодні годинник Louis Erard досить вподобаний і популярний швейцарський годинник як у всьому світі, так в Україні. Володар годинника Louis Erard з легкістю підкреслить для всіх, хто оточує свій статус, хороший смак і свою вибірковість.

Купити швейцарський годинник Louis Erard у Києві та в Україні з 2-річною гарантією можна, звернувшись до офіційних представників бренду.

Інтернет-магазин Vallee-du-Luxe є офіційним представником швейцарських годинників Louis Erard в Україні. І саме у нас, в магазині Vallee-du-Luxe, можна вибрати та купити швейцарський годинник Louis Erard з гарантією 2 роки на придбаний товар. Важливим фактом для наших клієнтів є те, що ми надаємо реальну можливість здійснювати гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування годинників Louis Erard.

Ви також при необхідності можете замовити у нас оригінальні ремінці для годинників Louis Erard.