Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії: Бренди:
Акції
HL 08
Ціна: 1 171 780 грн 2 030 000 грн
59.744.67.09
Ціна: 16 563 грн 29 850 грн
50016-01-5185-00
Ціна: 160 200 грн 296 830 грн

Швейцарські годинники Maurice Lacroix: Годинники Моріс Лакруа

Діапазон ціни від 0 до 372 070 грн.
Сортування:

Звернувшись до нашого інтернет-магазину Prime watches Ви зможете купити тільки оригінальні швейцарський годинник Maurice Lacroix з офіційною 2-річною міжнародною гарантією від виробника. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент годинників Maurice Lacroix за найкращою ціною.

Швейцарський годинник Maurice Lacroix

Сьогодні годинникову компанію Maurice Lacroix (Моріс Лакруа) можна вважати однією з найкращих та найуспішніших вартових компанії сучасності. З'явившись порівняно недавно, лише у другій половині 20-го століття, ця компанія успішно захопила своє місце на п'єдесталі високого вартового мистецтва. Продовжуючи сьогодні, не тільки утримувати завойовані позиції, а й всіляко захоплювати все більш високі місця, наближаючись своїми зусиллями все ближче до гуру годинникової справи з багато віковою історією, з мільйонними клубами шанувальників і з величезним багажем технічно-інноваційних напрацювань реалізованих у світі високого вартового мистецтва.

Наручний швейцарський годинник Maurice Lacroix улюблений і дуже затребуваний багатьма. І все через бажання фахівців бренду випускати цікаві, значущі та не однозначні годинники для всіх цінителів і шанувальників такого аксесуара як годинник. Тому охочих купити швейцарський годинник Maurice Lacroix з кожним роком ставати все більше і більше, і це стосується як України, так і всього світу.

Компанія Maurice Lacroix (Моріс Лакруа) повноцінно з'явилася 1975 року. Представивши перші свої колекції годинників, випущені у світ. І з перших моделей, що випускаються під брендом Maurice Lacroix, майстри цієї компанії продемонстрували свій серйозний і не однозначний натиск при досягненні успіху за такі короткі терміни. Ставка у випуску перших колекцій була зроблена на виробництво годинників з усілякими ускладненнями, такими як ретроградні індикатори часу, хронографи, годинник регулятори, годинник з повним календарем і годинник з турбійоном. Це був одночасно серйозний і ризикований хід, але фахівці компанії Maurice Lacroix настільки якісно підійшли до реалізації годин, що своєю непідробною амбітністю захопили любов і визнання маси шанувальників. Але не тільки в амбітності полягав успіх цього бренду, в першу чергу як виготовлення годин, що випускається, і в умілому і майстерному підході дозволив створити цікаві та привабливі зовнішні види свого продукту. Все це в комплексі та дозволило бренду Маріс Лакруа завоювати собі гарне ім'я, яке могло сміливо сяяти на алеї слави швейцарського годинникового мистецтва.

На сьогодні компанія Maurice Lacroix це мануфактура. Має 14-ма своїми мануфактурними механізмами, які визнані часовою громадськістю як унікальні та роблять внесок у розвиток високого годинного мистецтва, оскільки мають величезну кількість реалізованих інновацій. І варто відзначити це не легка праця і досить вагоме, як для годинникової марки, зізнання. Приміром однієї з шалених реалізованих проєктів бренду Маріс Лакруа це годинник з механічним запам'ятовуванням часу Memoire 1. Все це робить бренд Maurice Lacroix вагомим відображенням гарної та якісної роботи фахівців цього бренду.

Вартість годинника Maurice Lacroix може бути відносно не високою.

Але не тільки складним годинником славиться бренд. Колекції бренду Моріс Лакруа досить розширені та дуже приємно не обмежені лише годинами з ускладненнями. У колекціях бренду є годинник який має прості механізми, і який значно доступніший за ціною щодо своїх складніших побратимів. Їх вартість набагато нижча, але найголовніше вони зроблені з такою ж високою якістю і з дотриманням таких же досить високих вимог, як і складний годинник. Це є ще одна важлива особливість цього бренду. Відкритість бренду всім своїх шанувальників. Ціна на оригінальний швейцарський годинник Моріс Лакруа певних колекцій досить невелика і це також виділяє бренд серед незліченної кількості годинникових компаній, підкреслюючи його маркетингову концептуальність доступності.

Сьогодні годинник швейцарського бренду Maurice Lacroix має розширені колекції:

Maurice Lacroix «Masterpiece» – флагманська колекція в якій і знаходиться годинник, що має всілякі ускладнення і укомплектований мануфактурними механізмами.

Maurice Lacroix «Pontos» - друга за величиною та значущістю колекція. В ній представлені годинники, які укомплектовуються тільки механікою з автопідзаводом та їх зовнішній вигляд цілком можна віднести до стилю урбаністичного. Робить цю колекцію годинника виразною і яскравою. З недавніх пір ця колекція пережила рестайлінг і отримала підколекцію під назвою Понтос-С

Maurice Lacroix «Les Classiques» – Тут годинник має всі ознаки класичного зовнішнього вигляду годинника, а це означає, що вони будуть дуже і дуже доречні під класичний одяг свого господаря.

Maurice Lacroix «Divina» – суто жіноча колекція, в якій присутній годинник з цікавої та неповторної форми корпусу робить цей годинник дуже витонченим, яскравим та жіночним аксесуаром.

Всі ці та багато інших колекцій та моделей годинників Maurice Lacroix Ви зможете купити звернувшись до нашого інтернет-магазину Прайм Вотчес. Ми є офіційними представниками бренду Маріс Лакруа. Купуючи товар у нашому магазині, за правилами всесвітньої дистрибуції Ви отримуєте дворічну гарантію від виробника на придбаний товар. Також отримуєте можливість здійснювати післягарантійне сервісне обслуговування, скориставшись послугами наших сертифікованих годинникових майстрів.

Завжди раді допомогти Вам при виборі гарного годинника!